DODACÍ A DOPRAVNÍ PODMÍNKY

 1. Cena dopravy je stanovena na 119 Kč při využití dopravní společnosti Česká pošta a 129 Kč při využití dopravní společnosti PPL.
 2. Cena dopravy při platbě předem - bankovním převodem z Vašeho účtu nebo online platební kartou je stanovena na 69 Kč při využití dopravní společnosti Česká pošta.
 3. Pro dopravu je využita Česká pošta a PPL.
 4. 1. PROČ NAKUPOVAT U NÁS

  Nabízíme kvalitu.

  • Zboží dopravíme rychle a včas!

  Doprava zboží je u nás ZDARMA:

  • při objednávce zboží nad 1.999 Kč

 5. osobním odběr zboží se neposkytuje a nemáme žádnou provozovnu - nákup je možný jen přes e-shop.
 6. na e-shopu probíhá podle partnerských dat pravidelná aktualizace zboží, proto je uveden datum platnosti cen, ale je možné že některé ceny i po aktualizaci zůstávají stejné.
 7. Kupující je povinen zboží od přepravce řádně převzít, zkontrolovat neporušenost obalů, počet balíků a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně písemně oznámit přepravci samotnému i prodávajícímu.
 8. Všechny ceny před slevou platí pokud chce zákazník zboží od nás osobně předvést popř. udělat komplexní školení na obsluhu výrobku, ale tuto službu nabízíme jen po předchozí domluvě v okrese Pelhřimov, Jindřichův Hradec a Jihlava.
 9. Do ostatních států dodáváme jen na přání a po předchozí domluvě. Aktuální cenu dopravy a celkovou cenu dodávky Vám sdělíme na požádání